March 22 2018 04:20:25
WELCOME!
TIME OF PAIN...
... czyli nasza debiutancka płyta ujrzała dziś światło dzienne. Album zawiera 8 numerów:
1. Monument of Pain
2. Chasing the Sun
3. Parasite
4. Anger Within
5. This Time
6. Itstruemetal
7. Intro (Prelude to Conflict)
8. World in Conflict

Album można zamówić na Allegro, poprzez maila (the_firestorm@wp.pl) oraz na koncertach, które niebawem postaramy się grać regularnie.
Dostępna jest również limitowana edycja zawierająca CD, kostkę gitarową, naszywkę, przypinkę i zapalniczkę z otwieraczem (jakby ktoś nie umiał otworzyć browara samą zapalarą).
KONCERT W PROGRESJI ZA NAMI...
... a już niebawem zagościmy w klubie Znośna Lekkość Bytu. Impreza odbędzie się 6.06.2012r., a wraz z nami zagrają: Blade, Komandos, Last Seal, The Unicorns oraz Dead lantern. Wjazd za dychę. Zapraszamy!
26 MAJA...
... zagramy w warszawskiej Progresji u boku Dragon's Eye, Night Mistress oraz Scream Maker. Start o 19:00, bilety po 15zł. Zapraszamy!
NAGRANIA...
... ukończone! Czekamy na miksy. Na płytę trafi prawdopodobnie 8 numerów.
INSTRUMENTY NAGRANE! A TYMCZASEM...
...zapraszamy wszystkich na nasz koncert, który odbędzie się już 12 maja w warszawskim klubie Metal Cave. Wraz z nami wystąpi Frost Commander oraz Clairvoyant.
FIRESTORM WCHODZI DO STUDIA...
... już 11 kwietnia! W planach jest zarejestrowanie wszystkich utworów, jakie były do tej pory grane na żywo. Sesja odbędzie się w piaseczyńskiej Demontażowni. Trzymajcie kciuki!
10 MARCA...
... zagramy w warszawskim klubie Radio Luxembourg na imprezie pod zacną nazwą Heavy Metal Armageddon! Razem z nami wystąpią: Komandos, ScreaMaker, Wicked Side oraz Hateseed. Wjazd tylko dyszkę! Zapraszamy!
JUŻ WKRÓTCE WRACAMY NA SCENĘ!
Po tym, jak w zespole zaczęła dominować niezbyt zdrowa atmosfera, Firestorm został zawieszony, a w rzeczywistości prawie się rozpadł z powodu braku jakiegokolwiek postępu, entuzjazmu i chęci grania, udało się zebrać do kupy skład z nowym wokalistą. Został nim Rosa, z którym to wystąpimy na deskach klubu Radio Luxembourg już 10 marca. Jest nowa energia, są nowe kawałki, tak więc serdecznie zapraszamy do odsłuchania i zobaczenia nowego wcielenia Firestorm! Równocześnie chcieliśmy podziękować serdecznie Tomkowi Szczygielskiemu za wszystkie wspólne koncerty i nagrania. Życzymy wielu sukcesów z R.O.T. (Rex Omnem Terribilis)!
STAY HEAVY!
UPCOMING SHOWS:
You want Firestorm in your city?
Contact with us!
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Time of Pain
World in Conflict